Do Prázdnoty

Za závoj a ještě dál... Objevte své JÁ za svým lidstvím 

 

Začněte svou cestu už teď!

NEJSTE TADY!

Jste v Prázdnotě...

"Realita je pouze iluze, ale velmi vytrvalá." Albert Einstein

Kdo tedy jste?

 

 

Vy • jste • bez omezení

  • Vědci chápou iluzorní povahu naší reality. Chceme vám dát duchovní prožitek Prázdnoty - místa, odkud se odehrává veškeré stvoření .
  • Je možné se naučit, jak tvořit svou realitu z Prázdnoty, znovu se spojit s tím, co jste znali, než jste se stali člověkem. 
Cestujme společně Do Prázdnoty

Na této cestě budete...

Létat

Vstupte za své lidství 

Prázdnota je pole vědomí. Každá buňka ve vašem těle je vědomí. Každá částečka v buňce je vědomí. Vaše DNA je vědomí. Kdo jste tedy vy?  

Zažijte povznesené vědomí

Hvězdná brána existuje coby portál do mnoha realit, ale také do nicoty prázdnoty (místa, kde není nic), Ducha - čistého vědomí, čistého potenciálu, čisté tvořivosti. Záměrem této série je poznat svou tvořivou schopnost a používat ji.  

Zajděte dál, rychleji - společně 

Naskočte na vlnu do vyššího vědomí, jak stovky a stovky členů rodiny Hvězdné brány meditují společně v kvantovém poli. Tato vlna nám pomáhá vstoupit za závoj a ještě dál - na práh Prázdnoty. 

Vklouzněte do sítě ticha 

Budou okamžiky, jak se budeme propojovat v nicotě prázdnoty, kdy se přesuneme do ticha, což nám individuálně umožní vklouznout do prožitku Prázdnoty. Tyto okamžiky ticha, klidu, přinesou hluboký reset a obnovu pro vaši biologii. 

Přijměte ten paradox: Jste jednotlivci a přitom jednotou 

Alcazar řekl: "Jste jen vlnkou/vlněním v poli." Vědomí vytvářející iluzi individuality, abyste zažívali bytí člověkem v projektované realitě fyzické říše. 

Posilte svůj podpůrný systém 

V iluzi dimenzí jsou mnozí, kteří se stali průvodci lidského prožitku. Fungují z vyšší vibrace a tudíž mohou jasně vidět naše lidská neporozumění, která vedou k omezeným lidským prožitkům. Jsou připraveni nás vést... 

Reset a obnova

Jak se vaše vědomí rozplývá v prázdnotě, Hvězdná brána povznáší frekvenci v každé buňce vašeho těla, což umožňuje vyšší fungování a energetický proud podpory, mládnutí, intuice a vašeho vědomí. 

Jak tato série funguje

Váš duch

je vesmírným, věčně se vyvíjejícím, vědomím

 

Život za životem, hluboko ve vaší DNA vyšších dimenzí je nezměrná moudrost a prožitky z vaší odvěké minulosti... Vaše lidství se může napojit na toto pole informací. 

Vaše DNA

je propojená s Duchem, zatímco vás ukotvuje zde 

 

Když se otevřete tomu, abyste dostávali jasné správy od Ducha, vaše tělo, mysl a energie se sladí s vaším vyšším smyslem a potenciálem.  Přesun do Prázdnoty toto vyladění ještě vylepší. 

'Do Prázdnoty' je zkoumáním vašeho vlastního vědomí 

 
Záměrem této série je tzv. vzít vás za ruku a dovést vás k prožitku vaší vlastní kreativity, vaší schopnosti být průvodcem svého vlastního já. 
 
Při sérii Stát se Supervědomým jsme vám představili kvantové pole. Pomohli jsme vám tam - za vše fyzické - vnést vaše uvědomění. Při těchto prožitcích jste se setkávali s různými průvodci, potkali jste své budoucí já a tak dál, ale stále to bylo v určitém smyslu součástí duality. Kvantové pole je mnohem víc. Zatím jste stáli pouze na okraji. 
 
Při sérii Do Prázdnoty se hluboce ponoříme do tohoto světa za závojem. Vaše realita není taková, jak se zdá - to už jsme vám řekli mnohokrát, a vaši vědci dokáží rozpoznat různé aspekty této iluze. Vaše minulost existuje v tom, čemu říkáte vzpomínky, a pokaždé, když si vzpomenete na situace ze své minulosti, pak ji trochu změníte. Věda už to chápe. 
 
K čemu vás chceme dovést, je pochopení, že vaše minulost v určitém smyslu neexistuje. Je pouze TEĎ. Nejde o to popírat vše, co se stalo. Jde o to mít přínos z každého aspektu. A jak budete mít přínos z hlubokého pochopení toho, co se zdánlivě dříve stalo, můžete s pomocí své energie, své jasnosti a svého emocionálního vnímání energií začít tvořit prožitek, po kterém více toužíte v tom, čemu říkáte budoucnost, ale o čem říkáme, že i to zažíváte v TEĎ.  
 
Váš okamžik TEĎ se může stávat krásnějším a krásnějším. Ve vašem přítomném okamžiku můžete začít zažívat hojnost na všech úrovních. A tak vás zveme Do Prázdnoty. Zveme vás do hlubin a výšek vašeho vědomí. Je načase skutečně objevit váš potenciál. Je načase skutečně objevit, kdo jste.   
 
- Alcazar, průvodce Hvězdné brány

1. Energetické přenosy Hvězdné brány 

Tyto přenosy jsou základem práce Hvězdné brány. Povznášejí vaše osobní energetické pole. Asistují vám při vyladění se na vyšší úrovně svého vlastního vědomí a podporují vás v poznání toho místa ve vás. 

 

2. Alcazar, průvodce Hvězdné brány 

Alcazar je mluvčím pro skupinu vesmírných Mistrů. S použitím Hvězdné brány umožňují účastníkům, aby cítili přítomnost mnoha průvodců z mnoha říší, kteří jsou všichni vyladěni na podporu lidstva při osobním i planetárním vzestupu. 

 

3. Vstupte do Prázdnoty

S Alcazarovým vedením a vylepšeným polem už vytvořeným komunitou Hvězdné brány budete podporováni při cestě k prahu - na místo, odkud můžeme individuálně vstupovat do Prázdnoty - a ponořit se do pole čistého potenciálu!

 

4. Leťte vysoko, každý den!

Získejte veškeré záznamy z původní série - každé živé vysílání má označení časových stop, témata a popisy. Zkoumejte tedy tuto cestu svým vlastním tempem a zažijte mnoho vrstevnaté uvědomění si toho, kým skutečně jste.

 

5. Opakujte tyto prožitky znovu a znovu do stále větší hloubky 

Alcazar silně doporučoval, abychom každý prožitek opakovali alespoň jednou, abychom dosáhli maximálního potenciálu. Tímto způsobem přebíráme úplnou zodpovědnost za svou vlastní evoluci.

Cestujte s námi Do Prázdnoty!

DO PRÁZDNOTY

Vaše cesta začíná teď! 

Zvolte si úroveň svého přispění

Do Prázdnoty

jednorázová platba

$77

Zlevněná cena

JSEM PRO!

Do Prázdnoty

jednorázová platba

$111

Základní cena

JDEME NA TO!

Do Prázdnoty

jednorázová platba

$333

Série a ještě podpora Hvězdné brány

JSME V TOM SPOLU!

Naším záměrem je sdílet tuto moudrost se světem. 

Abychom mohli tyto prožitky zpřístupnit všem, nabízíme tento program s možností zvolit si, jakou částkou chcete přispět. Bez ohledu na úroveň vašeho přispění obdržíte stejný program jako všichni ostatní.  

Vaše přispění umožňuje týmu Hvězdné brány, aby se rozrůstal a vyvíjel a sdílel tyto prožitky s více lidmi na více platformách a ve více jazycích! 

Pro ty, kteří zažívají dočasné finanční potíže 

Uvědomujeme si, že globální situace vytváří finanční nerovnováhy, které mohou u někoho způsobit potíže s výší příspěvku. 

Cenová varianta $33 (vpravo) je pro ty, kteří skutečně potřebují slevu. Pokud byste potřebovali ještě větší slevu, zkontaktujte nás emailem [email protected], protože chceme, aby tato série byla dostupná skutečně pro všechny.

Můžeme vás dovést ke dveřím, na práh a pak je na vás, abyste se posunuli dál. Vy se potřebujete posunout do Prázdnoty. Ale to není něco, co byste mohli udělat s pomocí své mysli. Je to něco, co se může stát, pokud jste v uvolněném, meditativním stavu. A tak Do Prázdnoty bude série meditací. Do Prázdnoty bude další příležitost, jak se posunout hlouběji do lepšího poznání sebe samých. A tak se těšíme na potenciály, které nese každý z vás, zatímco se propojujeme.  

Jste na prahu 

Cestujte s námi

Do Prázdnoty