300
300
Přidejte se k tomuto prožitku!

Bylo pro nás velkým potěšením být znovu v Praze a sdílet energie sebe-posílení!

"V tomto zásadním čase na vaší planetě je sebeposílení a zmocnění zásadní. Možná už chápete, že vytváříte svou vlastní realitu. Nejste obětí světa. 

Přitahujete k sobě prožitky a zkušenosti. My vám vysvětlíme, jak se to děje. Ukážeme vám, jak si k sobě přitáhnout posilující energie a dáme vám ochutnávky vysoko vibrujících energií, abychom vás podpořili při vaší vlastní osobní evoluci. 

 
Je načase, abyste se poznali a vzájemně podporovali na mnohem hlubších úrovních."


- Alcazar

Drazí přátelé,Bylo úžasné, jak vřele nás přivítali naši přátelé z rodiny Hvězdné brány v Praze! Byly to téměř přesně dva roky od naší minulé návštěvy a bylo nám potěšením vidět staré přátele i nové tváře.  

Alcazar zde opět sdílel velmi hluboké meditace, jaké jsme nikdy dřív nezažili! Je to zcela nová úroveň práce Hvězdné brány, kterou jsme ukotvili v Budapešti a pak ji zavedli na zcela novou úroveň právě v Praze. 

Celý tento nový způsob prezentování informací byl ještě zesílen intenzivním energetickým prožitkem, do kterého jsme se všichni prostě jen ponořili... Vnitřní klid a hluboký mír, který jsme všichni cítili, byl hmatatelný. A vystoupit pak z meditací bylo vážně obtížné! 

Pokud bychom měli popsat rozdíl v této nové úrovni práce Hvězdné brány, pak bychom řekli, že jsme se až doposud soustředili na ENERGETICKÉ prožitky - a Alcazar až nyní dokáže vést celé skupiny do prožitků VĚDOMÍ, abychom se ponořili do vnitřního klidu a setkali se se záblesky většího vesmírného uvědomění, které dalece přesahuje mysl. 

Zveme vás, abyste se k nám připojili alespoň prostřednictvím těchto záznamů, pokud jste se k nám nemohli přidat v Praze. Je skutečně důležité, abyste při poslechu těchto meditací meditovali s očima zavřenýma a uvolněným tělem, abyste také mohli zajít do hloubky, kdy se vaše mysl více vzdálí, zatímco vnitřní klid odhalí vaše Supervědomí. 

 

Užijte si to :-)

S láskou,
Prageet & Julieanne

Během tohoto workshopu vás Alcazar povede k vnesení vašeho uvědomění do programů, které potřebujete spatřit, abyste mohli vstoupit do své nejvyšší verze.  

 

Objevíte...

Důležitost a schopnost odlišit intuitivní myšlenky od těch mentálních. 

Schopnost přeprogramovat mysl.

Hlubší význam utišení mysli a toho, když se stanete pouze svědkem...

Pozvánku...

...ke vstupu do hlubšího klidu...

...k puštění všeho, co už vám neslouží... 

...a k vytvoření hluboké lásky k sobě samým. 

Obdržíte energetickou podporu různých osvícených Mistrů a dalších láskyplných bytostí...

Ježíše, jednorožců, rady Elohimů, Mistrů Xenonu, Galaktického velitele, andělů, Vzestoupených Mistrů, Plejáďanů, Arkturiánů, Sírianů, Hathorů, Lyřanů, vaší Hvězdné rodiny, vašeho Supervědomého já, Matky Marie, Esénů, Buddhy, Bodidharmy, Sv. Basila, Anandamayi Ma, Osha, Mistrů z minulosti...

Zažijete velmi mocné meditace...

- Zažívání spojení s Mistry
- Otevření se pro přijímání
- Opětovné propojení s Hvězdnými rodinami 
- Pochopení kvantového tvoření 
- Přijetí Galaktických Frekvencí
- Vstup za mysl
- Vlny energií
- Vstřebání lásky

Prožijte Hvězdnou bránu v Praze!

Proč různé ceny? 

 

Hvězdná brána je tu proto, aby měnila svět  -
prostřednictvím celosvětového probuzení. 


Aby byly tyto prožitky přístupné pro všechny, zveme vás, abyste si zvolili, jakou částkou chcete přispět.  Bez ohledu na výši vašeho přispění obdržíte stejné prožitky jako všichni ostatní.  

Prosím, přispějte štědře, protože napřímo posilujete růst a vývoj Prožitku Hvězdné brány a všech, kteří se na něm podílejí - ať už svou prací nebo svou účastí! 

Zlevněná cena

$55

 • Video záznamy
 • Audio soubory ke stažení
 • Celoživotní přístup
 • Vše včetně překladu do češtiny 
Přidejte se k nám zde!

Standardní cena

$77

 • Video záznamy
 • Audio soubory ke stažení
 • Celoživotní přístup
 • Vše včetně překladu do češtiny 
Přidejte se k nám zde!

Štědrý příspěvek!

$111

 • Video záznamy
 • Audio soubory ke stažení
 • Celoživotní přístup
 • Vše včetně překladu do češtiny 
Přidejte se k nám zde!

Pokud skutečně potřebujete ještě větší slevu, prosím kontaktujte nás na [email protected]

Jak fungují energie Hvězdné brány 

Hvězdná brána je interdimenzionální vstup, který vyzařuje mocné energetické pole vysokých vibrací...

A umožňuje vám tak přesunout se do hluboké meditace jednoduše a snadno během několika okamžiků. 

Hvězdná brána je posvátná geometrická struktura, která ukotvuje vědomí vyšších dimenzí, umožňuje multidimenzionální prožitky pro ty, kteří s ní meditují. Ve vysoko vibrujícím energetickém poli Hvězdné brány účastníci mohou skutečně cítit a propojit se s mnoha bytostmi a osvícenými průvodci, kteří jsou zváni k tomu, aby se k nám připojili. 

Na kvantové úrovni funguje Hvězdná brána tak, aby znovu aktivovala uvědomění si vašeho vlastního kvantového já, vašeho Supervědomí, a také vaši DNA vyšších dimenzí. Ve vaší DNA vyšších dimenzí jsou mystéria vašeho vyššího já. Obsahuje klíč k tomu, kdo jste, kým jste byli, jaká je vaše role a smysl ve vesmírném schématu a také vaší schopnost komunikovat přímo s Duchem. 

Frekvence Hvězdné brány, bez jakéhokoli úsilí na straně těch, kdo se účastní, mohou rozpustit omezující karmu a asistovat při opětovném vyladění energií, v některých případech umožní i mentální a emocionální úlevu. Mohou vytvořit rozpomenutí na minulé životy a opětovnou aktivaci jasnovidných a jiných schopností. 

Hvězdná brána je kotva pro vědomí vyšších dimenzí. 

Používá sílu posvátné geometrie pro vysílání energií vyšších říší & průvodců.

Toto je zcela nový způsob vývoje vašeho vědomí. 

Není nic, co byste měli dělat, jen se uvolníte do energií polí vysokých vibrací a umožníte svému Supervědomí, aby povzneslo váš lidský prožitek. 

Tyto energie rozpouštějí zvyky a vzorce, které vám už neslouží. 

To se děje bez úsilí, protože se propojíte s vnímáním své mnohem větší části, vesmírnými energiemi a svou vlastní vrozenou moudrostí. 

Hvězdná brána vyzařuje frekvence, které jsou vyladěny na vás individuálně. 

Tento proces je vždy veden vaším vlastním Supervědomím či vyšším já, takže frekvence, které přijímáte, jsou individualizovány, jedinečně pro vás. 

O vašich průvodcích 

Prageet Harris

 

Angličan Prageet Harris je mezinárodně známý channeler, který s duchovním růstem pomáhá lidem již déle než třicet let. Společně se svým průvodcem, Alcazarem, navrhl a sestrojil Hvězdnou bránu, která pomáhá skupinám a jednotlivcům v procesu pochopení a sebepoznání – v procesu probuzení.
Celý svůj život zasvětil pochopení, jak lidé fungují, jak nás ovlivňují emoce a nevědomá mysl a jak snadno vystoupit z těchto omezujících vzorců, o kterých cítíme, že nás omezují.

Julieanne Conard

 

Julieanne Conard se k projektu Hvězdné brány připojila v roce 2012 poté, co objevila své hluboké spojení s Hvězdnou bránou i průvodcem Alcazarem, kterého také channeluje.
Pod Alcazarovým vedením Julieanne vyvinula novou formu energetického sebeuzdravení známého coby Esence života, které nyní vyučuje ostatní po celém světě.

 

 

Podívejte se na to, co lidé z celého světa sdíleli ohledně svých prožitků a zkušeností s Hvězdnou bránou...

Video Poster Image

Připojte se k nám a zažijte mnohem víc ze svého plného potenciálu!  

Připojte se k nám zde!