Supervědomé vnitřní dítě 

Vaše brána do širší reality

Zveme vás, abyste se k nám připojili při tomto 4týdennímu prožitku!  

 

Setkejte se se svým vnitřním dítětem a zjistěte, jakým způsobem může být vaším průvodcem, léčitelem, tvůrcem a branou k širší realitě. 

  

Připojte se k nám při tomto vnitřním zkoumání!

 "Je mnoho druhů práce s vnitřním dítětem a přesto se nic nevyrovná tomu, když s ním pracuje Hvězdná brána, protože ta operuje v kvantovém poli.

A tak vás zveme, abyste se k nám připojili při tomto vnitřním zkoumání, protože se prokázalo, že naše technika už dokázala pomoci tisícům lidí v tom, aby ve svých životech zažívali více svobody, tvořivosti a hojnosti."

- Alcazar, průvodce Hvězdné brány

 Poslechněte si, co Alcazar říká o Supervědomém vnitřním dítěti...

Pro poslech klikněte níže!

Čtyřtýdenní série

Nové hloubky a výšky práce Hvězdné brány s vnitřním dítětem 

 

Alcazar nám přinese hlubší pochopení Supervědomého vnitřního dítěte.   

Každý víkend vytvoří vedené meditace energetická pole, která umožní, aby tato učení přesáhla mysl a přeměnila se v hluboký transformační prožitek.  

Každou neděli bude Alcazar pracovat s vnitřním dítětem dobrovolníků a vytvoří energetickou šablonu, kterou také budete moci integrovat, zatímco popíše a předvede jednoduchost prohloubení vztahu s vaším vnitřním dítětem.

 

"Mohou se vám otevřít oblasti, o kterých jste ani neuvažovali, pokud se rozhodnete ponořit hluboko do spojení se svým vnitřním dítětem."

-Alcazar

Vnitřní průvodce

 

Vnitřní léčitel

 

"Práce s vnitřním dítětem není něco, co uděláte jednou a pak zaklapnete krabici a řeknete: ´Hotovo.´ Práce s vnitřním dítětem znamená vyvinout láskyplný vztah se svým mladším já. My vaše vnitřní dítě nazýváme vaším vnitřním průvodcem. Protože vaše vnitřní dítě si je velmi vědomo trápení, kterými jste prošli ve svém dřívějším životě, a vaše vnitřní dítě vám ukáže, co je tou nejvhodnější záležitostí, se kterou byste měli pracovat, pokaždé když se s ním nebo s ní spojíte.

Mnozí z vás se už v minulosti podíleli na této práci s námi, ale v této sérii vám představíme mnohem hlubší aspekt vašeho vnitřního dítěte, a to je aspekt vnitřního dítěte, který je spojený s jeho Supervědomím. V tak mladém věku je to spojení velmi silné. Mnohem silnější, než má většina z vás v dospělosti. A tak moudrost vašeho Supervědomí může přijít právě skrze vnitřní dítě a vy zjistíte, zatímco s ním budete pracovat, že vnitřní dítě začíná pomáhat vám, coby dospělému - v pochopení. 

A tak vás vaše vnitřní dítě povede krok za krokem, problém za problémem, při vytváření větší svobody ve vašem životě, při větším pochopení - a velmi brzy se váš vztah s tím maličkým stane tak hmatatelným, že si všimnete, že s vámi vnitřní dítě komunikuje, zatímco kráčíte svým každodenním životem. A tady začneme." 

 

 

 

 

"Vaše vnitřní dítě je také vaším vnitřním léčitelem. Ono ví, co jste zažili. Ono ví, co je zapotřebí vyřešit. Ví, co pro něj bylo v minulosti emocionálně, fyzicky a mentálně bolestivé. A tak, když pracujeme s vnitřním dítětem s použitím energií Hvězdné brány, vy coby dospělí nerozhodujete o tom, na kterou oblast je třeba se soustředit. Vnitřní dítě vám tu oblast přinese.

Vnitřní dítě k vám přijde ve vhodném věku, kde určité situace způsobily potíže a následně i uzavření, omezení, podvědomý program. Vaše vnitřní dítě vás povede krok za krokem. Který problém je ten nejdůležitější, vyvstane jako první a pak vás dovede k dalšímu, pak dalšímu a tak dál. 

Kouzlo tohoto konkrétního kurzu vědomého dítěte spočívá v tom, že vám představíme Supervědomý aspekt vašeho vnitřního dítěte, a tento Supervědomý aspekt pak povede tento proces. S každým pochopením a rozpuštěním se odehraje léčení na určité úrovni, ať už fyzické, mentální, emocionální či dokonce duchovní. 

Co je to léčení? Léčení je jednoduše svolení, aby energie proudily způsobem, kterým chtějí, místo abyste je omezovali, směřovali nebo jednoduše odřízli. Ve vás je mnoho energií, které jsou vám dostupné, ale jsou právě teď odříznuté nebo silně omezené. Dovolte tedy svému vnitřnímu léčiteli, svému vnitřnímu dítěti, aby vám pomohlo ve vašem dospělém životě. Aby více vibrovalo, bylo více plné energie, více kreativní, více radostné, více milující... a v těchto popisech bychom mohli pokračovat dál a dál. Dovolte vnitřnímu dítěti, aby vytvořilo uzdravení pro dospělého."

 

Vnitřní stvořitel

 

Vnitřní brána

 

"Při tomto programu vám představíme vnitřního stvořitele, a tady se dostáváme ke kouzlu; zde se posuneme, ponoříme hlouběji do pochopení Supervědomého aspektu vašeho vnitřního dítěte. Protože vaše Supervědomé já, jednající skrze vnitřní dítě, ve skutečnosti pečovalo o dítě, zatímco jste procházeli svými ranými lety. Lidský aspekt zažíval obtížné situace a váš Supervědomý aspekt vnitřního dítěte řekl: ´Odlož tuto obtížnou situaci stranou, právě teď si s tím nedokážeš poradit. Poradíš si s tím později v životě.´

Pochopte, že Supervědomý aspekt dítěte je plně vědomý, plně spojený s Duchem, plně chápe lidský proces a tak vede toho maličkého životními výzvami a říká mu znovu a znovu: ´Tuto situaci nejsi schopen právě teď vyřešit, odlož ji stranou.´ Co to tedy znamená na fyzické lidské úrovni, když to odložíte stranou? Znamená to, že to zatlačíte do svého podvědomí a vytvoříte program, který říká: ´Vyhýbej se tomu, dokud si s tím nedokážeš poradit.´ A tak má vaše podvědomí mnoho programů, které vás chrání, pomáhají vám vyhnout se spouštěčům určitých situací ve vašem životě, dokud nemáte schopnosti, znalosti a moudrost si s nimi poradit.
Vaše podvědomí vedlo vaše vnitřní dítě. Určitým způsobem ho chránilo před životními situacemi, se kterými si on či ona nedovadli poradit. Ale nyní, milovaní, nyní je načase se vrátit. Nyní je načase, abyste dovolili svému Supervědomému vnitřnímu dítěti, aby vám ukázalo tyto potíže, tyto situace, a když to udělá, nastane uzdravení. 

Toto je ten proces, protože když začnete řešit tyto problémy, bude skrze vás proudit více životní síly odehraje se léčení na všech úrovních, a začnete se propojovat s větším a větším plynutím ve vašem dospělém životě. Více a více proudění z vašeho Supervědomí. Tady začne být život radostný."

 

 

 

 

 

"A nyní, milovaní, si tedy začínáte uvědomovat, že vaše vnitřní dítě je ve skutečnosti úžasným průvodcem pro vašeho dospělého. Když budete spolupracovat se svým vnitřním dítětem během tolika evolučních kroků ve svých vlastních životech, zjistíte, že vedení, které přichází od vnitřního dítěte, začíná být jasnější, mocnější a více podporující.

Protože jak začnete uvolňovat omezení z minulosti, vaše energie začne vibrovat na zcela nové úrovni. Začnete získávat přístup ke schopnostem, které jste si možná ani nepředstavovali. Začnete se propojovat s moudrostí, kterou si nesete z minulých životů. Začnete umožňovat vnitřním smyslům, aby fungovaly, a zjistíte, že vaše vnitřní dítě už  tyto věci zná. Vaše vnitřní dítě vám bude ukazovat, jak získat přístup ke kouzlu a nádheře toho, kým skutečně jste.

Zažíváte tak malou část života, tak malou část reality! Jaké by to bylo, pokud byste mohli vidět průvodce, kteří jsou vám dostupní? Jaké by to pro vás bylo, pokud byste s nimi mohli hovořit tak jako mluvíte s přítelem? Jaké by to pro vás bylo, kdybyste si pamatovali, že jste byli v minulých životech léčitelem a tyto energie by se vám vrátily? Vaše vnitřní dítě vám tyto věci může ukázat, může vám začít asistovat. Vaše vnitřní dítě se stane vnitřním učitelem.

Vaše vnitřní dítě je branou k rozsáhlosti toho, kým se můžete stát. Vyžaduje to důvěru. To maličké vám potřebuje důvěřovat. To maličké potřebuje cítit vaši lásku, vaši péči, váš soucit, vaše pochopení. A to umožní lidskému aspektu vašeho vnitřního dítěte, aby vyneslo do popředí, úžasnými způsoby, Supervědomý aspekt vašeho vnitřního dítěte, tohoto vnitřního průvodce. Je to brána k sebepoznání na mnoha, mnoha úrovních. Oblasti, o kterých jste ani neuvažovali, se vám mohou otevřít, pokud se rozhodnete ponořit hluboko do spojení se svým vnitřním dítětem.

Toto je pozvánka. Toto je Alcazar, Hvězdná brána, Duch, který se vás ptá: ´Jste připraveni projít touto branou a objevit své nové já?´"

 

Připojte se k nám při tomto vnitřním zkoumání!

Naším záměrem je sdílet tuto moudrost se světem. Abychom tyto prožitky učinili dostupnějšími i pro země a jednotlivce, kteří v tuto chvíli čelí finančním výzvám, vytvořili jsme cenově dostupnou variantu ke koupi tohoto programu. Prosím věnujte okamžik tomu, že se vyladíte a pak se rozhodnete, na jaké úrovni chcete podpořit práci Hvězdné brány!

Cena za tuto 4týdenní sérii

$55

Jednorázová platba

  • Videonahrávky
  • Audio ke každé meditaci a channelingu
  • Online komunita
PŘIHLASTE SE NYNÍ

Cena za tuto 4týdenní sérii

$111

Jednorázová platba

  • Videonahrávky
  • Audio ke každé meditaci a channelingu
  • Online komunita
PŘIHLASTE SE NYNÍ

Cena za tuto 4týdenní sérii

$222

Jednorázová platba

  • Videonahrávky
  • Audio ke každé meditaci a channelingu
  • Online komunita
PŘIHLASTE SE NYNÍ

Co lidé řekli o svém prožitku s prací Hvězdné brány s vnitřním dítětem

Errol

Webinář vnitřního dítěte jsem objevil náhodou…

Bylo to neuvěřitelné! Už dřív jsem se snažil najít své vnitřní dítě, ale vždycky mi to připadalo trochu moc vykonstruované a jako by pod nátlakem, mám-li být upřímný, a výsledky nebyly moc přesvědčivé... Tohle ale bylo úplně z jiného světa!!

Linda

Já prováděla práci s vnitřním dítětem z psychologického pohledu, ale ne takhle. 

Byla jsem schopná dostat se mnohokrát do různého věku, kdy mé dítě cítilo, že není hodno pozornosti, jakou si zasloužilo... 
Držela jsem ji v náručí, vyslechla ji, utěšila a ujistila ji, že si velice zaslouží lásku a pozornost.

Solvey

Veliké díky za tento nádherný program.

Pokoušel jsem se pracovat na svém vnitřním dítěti za pomoci mnoha různých terapií a různých přístupů, ale nikdy jsem necítil takové spojení a sílu, jako při tomto... Zcela jsem se spojil se svým vnitřním dítětem, vyšším já i svými průvodci.

"Je toho mnoho ke sdělení, je toho mnoho k pochopení, a je zde také veliký potenciál pro každého z vás, abyste mohli projít branou do zcela nové úrovně prožitku bytí člověkem."

Alcazar