300
300

Ztělesněte moudrost starodávné Lemurie!

Připojte se k nám!

Záznam ze setkání v Mt Shastě


z 21.-24. března 2024
- ale jako vždy, pokud budete meditovat s námi, tyto prožitky jsou stále živé... stále v okamžiku TEĎ. 

Zažijete

Odhalení dalších tajemství skrytých ve vaší DNA
Meditace Hvězdné brány, které můžete skutečně cítit
Spojení s moudrostí Lemurie pro podporu vašeho probuzení

 

 

Tento workshop vás podpoří 

v prožívání a ztělesnění energií,
moudrosti a mistrovství starodávné 
Lemurie


Kryon přináší průlomové 
informace

a Hvězdná brána energetické
prožitky, které můžete skutečně cítit

Je načase si znovu vzpomenout na moudrost v sobě! 

 

Reaktivujte svůj 24. chromozom!


“Když byla vaše DNA změněna, drazí, Hvězdné matky potřebovaly, aby všechny ty informace nesené ve 24 párech chromozomů pokračovaly a fungovaly, a tak je zabudovaly do 23 párů. 

Navíc však přidaly multidimenzionální pár, který se stal 24. párem chromozomů. 

Tento 24. pár je navržen pro mistrovství, včetně probuzení a propojení s Polem. 
Existuje tolik neviditelných věcí, které na vás čekají... a tyto věci tu vždy byly v dimenzi vyššího vědomí. 

Lidé, kteří začínají aktivovat 24. pár chromozomů změní planetu.
Drazí, toto je důvod, proč jste sem přišli.


- Kryon


CO TO ZNAMENÁ PRO VÁS?

 
24. pár chromozomů vylepšuje vaši intuici a duchovní komunikaci a umožňuje vám navigovat svým životem po cestách vyššího vědomí, kde vytváříte laskavost pro sebe a všechny kolem vás. 

Co je Úkolem Nových Lemuřanů? 

Tím úkolem je změnit planetu. Začíná to vámi... tím, že VY jste/budete změnou, kterou chcete na planetě vidět. 

Když vstřebáte a zosobníte moudrost učitelek z Lemurie, přihlásíte se o svůj galaktický odkaz. A tento galaktický odkaz s sebou nese posvátnou intuici a božské vedení. Výsledkem je, že každá situace, které budete čelit, povede k vašemu soucitnému činu a laskavosti. Tak měníte planetu. 

Do každého Lemuřana/Lemuřanky byla zaseta semena Mistrovství, která jsou připravena k probuzení! 

Není důležité, zda jste byli přímo v Lemurii nebo ne. A to díky tomu, že každý člověk má 24 párů chromozomů. Moudrost předaná v Lemurii je nyní dostupná všem! Jste tedy připraveni vstoupit do svého Mistrovství, zlepšit svůj život a změnit planetu? Pokud je vaše odpověď na tuto otázku ano, pak vítejte na posvátné výpravě Nových Lemuřanů... 

Podívejte se na úvodní vysílání ZDARMA!


Podívejte se na vysílání s Kryonem a Alcazarem, při kterém odpovídají na nejdůležitější otázky o Lemurii a sdílejí mocné energie při meditaci! 

Toto vysílání najdete ZDE!

Cestujte s námi při celé sérii 8 vysílání! 

Zvolte si cenu, která je pro vás nejvhodnější 


Naším záměrem je sdílet energie Hvězdné brány se světem. Aby byly tyto prožitky dostupnější pro ty země a jednotlivce, kteří v současnosti zažívají finanční výzvy, vytváříme různé varianty k zakoupení tohoto programu
.

Prosím věnujte okamžik tomu, že se vyladíte a zjistíte, na jaké úrovni byste si přáli podpořit práci Hvězdné brány a Kryonova týmu. 

Všechny cenové varianty zahrnují celoživotní přístup k celé této sérii - ke všem videím i audio záznamům ke stažení. Nemusíte nic vysvětlovat, prostě jen zvolte dle svého srdce, intuice a finančních možností. 

Zlevněná cena

$55

Přihlaste se zde!

Standardní cena

$77

Přihlaste se zde!

Mimořádná podpora!

$111

Přihlaste se zde!
Pokud skutečně potřebujete další slevu, kontaktujte nás prosím na adrese:
[email protected]

Jak fungují energie Hvězdné brány 

Hvězdná brána je interdimenzionální vstup, který vyzařuje mocné energetické pole vysokých vibrací...

umožňuje vám tak přesunout se do hluboké meditace jednoduše a snadno během několika okamžiků.

Hvězdná brána je posvátná geometrická struktura, která ukotvuje vědomí vyšších dimenzí, umožňuje multidimenzionální prožitky pro ty, kteří s ní meditují. Ve vysoko vibrujícím energetickém poli Hvězdné brány účastníci mohou skutečně cítit a propojit se s mnoha bytostmi a osvícenými průvodci, kteří jsou zváni k tomu, aby se k nám připojili. 

Na kvantové úrovni funguje Hvězdná brána tak, aby znovu aktivovala uvědomění si vašeho vlastního kvantového já, vašeho Supervědomí, a také vaši DNA vyšších dimenzí. Ve vaší DNA vyšších dimenzí jsou mystéria vašeho vyššího já. Obsahuje klíč k tomu, kdo jste, kým jste byli, jaká je vaše role a smysl ve vesmírném schématu a také vaší schopnost komunikovat přímo s Duchem. 

Frekvence Hvězdné brány, bez jakéhokoli úsilí na straně těch, kdo se účastní, mohou rozpustit omezující karmu a asistovat při opětovném vyladění energií, v některých případech umožní i mentální a emocionální úlevu. Mohou vytvořit rozpomenutí na minulé životy a opětovnou aktivaci jasnovidných a jiných schopností. 

Hvězdná brána je kotvou pro vědomí vyšších dimenzí. 

Využívá sílu posvátné geometrie pro vysílání energií vyšších říší & průvodců.

Toto je zcela nový způsob vývoje vašeho vědomí.

Není nic, co byste měli dělat, jen se uvolněte do energetických polí vysokých vibrací a dovolte svému Supervědomí, aby povzneslo váš lidský prožitek. 

Tyto energie rozpouštějí zvyky a vzorce, které už vám neslouží. 

Děje se to bez úsilí, zatímco jste propojeni s mnohem větším vnímáním svého já, vesmírných energií a svou vlastní vrozenou moudrostí. 

Hvězdná brána vysílá frekvence, které jsou vyladěny na vás individuálně. 

Tento proces je vždy veden vaším vlastním Supervědomím či Vyšším já, takže frekvence, které dostáváte, jsou individualizované, jedinečné pro vás osobně. 

Hvězdná brána a Kryon spolupracují, aby přinesli zprávy a energie od Ducha 

Kryon a Hvězdná brána spolupracují po celém světě. 


Prageet, Julieanne, Lee Carroll a Monika Muranyi spolu během uplynulých 10 let navštívili mnoho zemí - sdíleli svou práci a vyvinuli mezi sebou silné spojení a přátelství. 
Alcazar a Kryonovy zprávy jsou v krásném souladu 

A my vám díky tomu můžeme přinést energetické přenosy, které vám pomohou skutečně prožít a ztělesnit moudrost zpoza závoje.


Tento workshop se odehrál v Mount Shastě

Jedna z "Plejádských časových kapslí", o kterých Kryon hovořil, existuje právě zde, v hoře, a zesiluje energie prožitků, které se zde odehrávají. 

Setkejte se se svými průvodci

Kryonem, Lee Carollem, Monikou Muranyi

 

Kryon - Magnetický Mistr je často popisován jako láskyplná andělská bytost, která s lidstvem sdílí zprávy o míru a zmocnění/posílení.

Lee Carroll je Kryonův "původní channeler", který sdílí zprávy o lásce a světle se světem už od roku 1989. 

Spolu se svou partnerkou, Monikou Muranyi, pokračují v předávání Kryonových poselství skrze pravidelná online vysílání, knihy a kurzy.  

Prageet Harris

 

Prageet, původem z Anglie, je mezinárodně známým channelerem, který pomáhá lidem s duchovním růstem už více než třicet let. Pod vedením svého průvodce Alcazara navrhl a sestavil Hvězdnou bránu, která asistuje skupinám a jednotlivcům při procesu pochopení a sebepoznání - procesu probuzení. 

Celý svůj život zasvětil pochopení toho, jak coby lidé fungujeme, jak nás ovlivňuje nevědomá mysl a emoce a jak se snadno osvobodit od těch vzorců, u kterých cítíme, že nás omezují. 

Julieanne Conard

 

Julieanne se k Prožitku Hvězdné brány připojila v roce 2012 poté, co objevila hluboké spojení s Hvězdnou bránou  & průvodcem Alcazarem, kterého také channeluje.  

Pod Alcazarovým vedením Julieanne vyvinula novou formu sebe-uzdravující energie, která je známá coby Esence života, jejíž použití nyní vyučuje další lidi po celém světě. 

Podívejte se na to, co lidé z celého světa sdíleli ohledně svých prožitků a zkušeností s Hvězdnou bránou...

Video Poster Image

Je načase si znovu vzpomenout! 

Připojte se k nám!

It is time to remember!

Join us In Person in Mt Shasta!
Join us on the Livestream!