Podrobnější kurzy

 

Ponořte se s námi ještě hlouběji...

Probuzení do Jednoty

Přidejte se k naší další úžasné sérii, abychom se společně hlouběji ponořili do nového způsobu fungování Hvězdné brány a přenesli se ze starého způsobu žití do vytváření nových cest a prožitků. 

Povzneste se do vyšších stavů vědomí, záblesků Jednoty a žasněte nad tím pocitem, kdy UCÍTÍTE, jak vás pochopení a energie vedou k vaší osobní (i planetární) transformaci. 

první vlna bude vysílána od 10. února do 15. března - možnost exkluzivního bonusu navíc, začínáme pro uzavřenou skupinu, po skončení se tato možnost opět otevře

Navštivte stránku

Nový rok 2024

 

Připojte se k nám při přípravách na nadcházející rok - Alcazar a další průvodci nám pomohou sladit se s novou časovou osou, abychom mohli zhmotnit svá přání, ale především abychom odstranili bloky a staré programy, které nám brání ve zhmotňování našeho tvoření, a pomůže nám připravit se na výzvy, které nás individuálně i celosvětově v roce 2024 čekají... 

Není však důvod se bát, společně to zvládneme... Máme jeden druhého, svá Supervědomá já a podporu mnoha, mnoha bytostí.

živě vysíláno 29.prosince 2023 - 1.ledna 2024

Navštivte stránku

Esence Života

 

Probuzení, kultivace, směřování a vyzařování vaší vlastní energie Esence života - energie, která proudí od Zdroje, aby vdechovala život do fyzické stránky.   

Vyšší oktáva tvořivé energie, která je přirozeně ve všech živých věcech - kdokoli se může naučit, jak k ní získávat přístup a jak ji překlopit do vyšší frekvence a směřovat v těle, mysli i emocích, aby mohl vytvořit potenciál pro rychlé sebeuzdravení a jednoduše koupání se v energiích sebelásky. 

listopad 2023

Navštivte stránku

Surfování na vlnách Nové časové osy

 

Jste připraveni posunout svou realitu do něčeho mnohem krásnějšího a s větší hojností na všech úrovních? Je to možné - a právě teď je pro to vhodný čas. 
Pojďme společně surfovat na vlnách nové časové osy, kterou jsme vytvořili při Celosvětovém setkání v Řecku.

listopad a prosinec 2023

Navštivte stránku

Celosvětové setkání v Řecku 2023

 

Je načase poznat, že jsme všichni Jedním. Toto je dosud největší Celosvětové setkání Hvězdné brány - fyzicky se k nám připojí cca 1000 členů rodiny a další tisíce také online. 
Zcela nový způsob, jak si vzájemně pomoci a jak povznést sebe i celou planetu na zcela novou časovou osu.

Zde najdete možnost přihlášení se ke DVĚMA událostem - hlavní události s Hvězdnou bránou a pak také k vysílání našich hostů - můžete si zvolit sami, zda chcete vstoupit do všech těchto událostí nebo si zvolíte jen některou...

8.-13. října 2023

Navštivte stránku

HB z Maui do celého světa 2023

Tyto dva workshopy na Maui jsou po Kostarice a Slovinsku třetím a zároveň posledním klíčovým místem pro ukotvení nové mřížky kvantových generátorů. Jakmile budou tato tři místa energetizována a propojena, vytvoří silné spojení s Gaiou a dalšími civilizacemi vnitřní Země. To umožní, aby byly stovky kvantových generátorů vyslány do celého světa, což bude nesmírně mocnou probouzející silou, která pomůže celému lidstvu orientovat se v chaosu a směřovat k vyšším a vyšším úrovním, aby získalo přístup k širšímu vesmíru, jak se otevřou stovky dveří do kvantového pole.  

Vaše účast tento proces posílí... a pomůže vám osobně projít dveřmi ke svým největším darům...

březen 2023

Navštivte stránku

Kvantová evoluce

Připravte se prozkoumat hlubiny Kvantového pole spolu s Alcazarem! Roky nás Alcazar vedl k tomu, abychom pochopili sílu Prázdnoty čistého potenciálu, kde se odehrává skutečné tvoření. S velkým nadšením ohlašujeme novou spolupráci s naším přítelem, uznávaným fyzikem a channelerem Davidem Clementsem, který spolupracoval s Elohimy a dalšími průvodci při vytvoření Kvantových generátorů.

Tyto generátory nyní ukotví silnou energii na Maui, což je po Kostarice a Slovinsku už třetí místo, které zažije tuto transformaci. Připravte se na připojení k celosvětové komunitě při vytváření nové mřížky kvantových generátorů a buďte součástí energetické přípravy na dvě týdenní série vysílání z pobytových workshopů na Maui. Vylaďte se na tuto naši sérii šesti vysílání a zjistěte, jak můžete individuálně ovlivnit svůj život.

Vysíláno v únoru 2023 - Můžete si zvolit variantu shlédnutí ZDARMA nebo s finančním přispěním - rádi vás přivítáme v obou případech. 

Navštivte stránku

Směrem ke 13. dimenzi

"Zažijte energii od Země, Gaii, skrze Telosany a energie z galaxie, vesmíru, od Galaktického velení, které je shromážděním všech těchto Hvězdných rodin, jež se spojily, aby spolupracovaly s lidstvem...  

Tato zkombinovaná energie Země a hvězd vytvoří toroidální energii kolem vašeho vlastního energetického těla a zesílí vaši vlastní energii, vytvoří pro vás mocný prožitek sebepoznání a zesílení vaší vlastní interní přítomnosti, uvědomění, vědomí.  

Bude to silná, mocná a přesto jednoduchá energie. A krása spočívá v tom, že Hvězdná brána není o dělání. Je o tom, že se uvolníte do velmi hmatatelného a velmi mocného energetického pole." 

Nahráno v červnu 2022 (při Kryonově konferenci v Mt. Shastě)

Navštivte stránku

V Prázdnotě - V srdci tvoření

Připojte se k nám při těchto nádherných vysíláních navazujících na sérii Do Prázdnoty.

Právě z Prázdnoty se vynořuje veškeré (S)tvoření - všechny úrovně, všechny dimenze, všechny reality. Když vnesete své vědomí do Prázdnoty, stanete se vědomým tvůrcem svých vlastních životních prožitků. Duch vás cestou povede...

Frekvence lásky, která vyzařuje od Ducha, je samotnou esencí toho, kdo jste.  echte se vést do prožívání vyšší frekvence lásky. Tato láska a vaše vědomí jsou síly (S)tvoření. 

Datum vysílání – říjen - prosinec 2022

Navštivte stránku

Do Prázdnoty

je zkoumáním vašeho vlastního vědomí 

Záměrem této série je tzv. vzít vás za ruku a dovést vás k prožitku vaší vlastní kreativity, vaší schopnosti být průvodcem svého vlastního já. Pojďte poznat a rozpustit své podvědomé programy a dávná zranění, abyste mohli později pokročit na další úroveň a začít skutečně tvořit život, jaký si přejete (v navazující sérii V Prázdnotě).

Datum vysílání – březen - červen 2022

Navštivte stránku

OBNOVA

Živé vysílání i záznamy z Celosvětového setkání Hvězdné brány ve Slovinsku

Během tohoto setkání Alcazar a další průvodci přinesli na planetu nové energie - skrze nás, během Celosvětového setkání ve Slovinsku - energie, které tu dosud nikdy nebyly. 

Přidejte se k nám při 5denním celosvětovém setkání Hvězdné brány Živě vysílaném z Bledu, ve Slovinsku, aktivujte v sobě šablony zdraví a celkové pohody a propojte se s Gaiou jako nikdy dřív...

9.-13. září 2022

Navštivte stránku
Placeholder Image

Supervědomé vnitřní dítě 

Vaše brána do širší reality

Zveme vás, abyste se k nám připojili při tomto 4týdennímu prožitku!  

Setkejte se se svým vnitřním dítětem a zjistěte, jakým způsobem může být vaším průvodcem, léčitelem, tvůrcem a branou k širší realitě. 

Nahráno v listopadu 2020

Navštivte stránku

STÁT SE SUPERVĚDOMÝM

V této sérii vede Alcazar komunitu Hvězdné brány během více než 150 energetických meditací a vytváří mocný posun ve vědomí a povznesení lidských životů... 

"Vedeme vás krok za krokem do zažívání vyšší úrovně kreativity ve vašem životě. Každý z vás odpoví na naše vedení svými vlastními jedinečnými způsoby. Můžete se rozhodnout vytvořit hojnost, hlubší lásku, více přátel, nové obchodní příležitosti - a mnoho dalších možností." 

Původní datum vysílání: 1. února - 6. prosince 2021 

Navštivte stránku
Placeholder Image

Oáza Jednoty

Urychlení vaší cesty ke svobodě

21 vysílacích dnů plných prožitků. Naším záměrem pro tuto sérii je:

Vytvořit oázu Jednoty, která bude pomáhat každému z nás při pozvedání se nad kolektivní nevědomí, sdílet Alcazarovo chápání současné planetární situace, vyšlapat cesty z našich omezení ke svobodě, vědomě se každý den sladit s naším nejvyšším potenciálem.

Nahráno v prosinci 2020

Toto vysílání můžete poslouchat zdarma!!! Nebo se můžete rozhodnout podpořit naší komunitu - volba je zcela na vás, žádné vysvětlování... 

Navštivte stránku
Placeholder Image

 Cesta Hvězdného semena

Toto je vzácná příležitost plynutí moudrosti Ducha skrze Kryona i Alcazara, při které budeme sdílet nejen hluboké pochopení a perspektivu na Arše lidské existence, ale také energetickou podporu skrze meditace Hvězdné brány, které budou energetizovat každého jednotlivce a kolektivně vyzařovat energie nové, vyšší reality do morfického pole lidstva.

Nahráno v červnu 2020

Navštivte stránku
Placeholder Image

Vývoj: Urychlení probouzení lidstva

4denní online energetický prožitek. Získejte přístup k videozáznamům a audiozáznamům z meditací Hvězdné brány! Tento nezapomenutelný prožitek sdílelo více než 12.000 účastníků z celého světa!

Nahráno v dubnu 2020 - ZDARMA

Navštivte stránku
Powered by Kajabi