Podrobnější kurzy

 

Placeholder Image

OBNOVA

Živé vysílání i záznamy z Celosvětového setkání Hvězdné brány ve Slovinsku

Pro letošní září Alcazar slíbil přinést na planetu nové energie - skrze nás, během Celosvětového setkání ve Slovinsku - energie, které tu dosud nikdy nebyly. 

Přidejte se k nám při 5denním celosvětovém setkání Hvězdné brány Živě vysílaném z Bledu, ve Slovinsku

9.-13. září 2022

Navštivte stránku

Do Prázdnoty

je zkoumáním vašeho vlastního vědomí 

Záměrem této série je tzv. vzít vás za ruku a dovést vás k prožitku vaší vlastní kreativity, vaší schopnosti být průvodcem svého vlastního já. 

Datum vysílání – březen 2022

Navštivte stránku

STÁT SE SUPERVĚDOMÝM

V této sérii vede Alcazar komunitu Hvězdné brány během více než 150 energetických meditací a vytváří mocný posun ve vědomí a povznesení lidských životů... 

"Vedeme vás krok za krokem do zažívání vyšší úrovně kreativity ve vašem životě. Každý z vás odpoví na naše vedení svými vlastními jedinečnými způsoby. Můžete se rozhodnout vytvořit hojnost, hlubší lásku, více přátel, nové obchodní příležitosti - a mnoho dalších možností." 

Původní datum vysílání: 1. února - 6. prosince 2021 

Navštivte stránku
Placeholder Image

Oáza Jednoty

Urychlení vaší cesty ke svobodě

21 vysílacích dnů plných prožitků. Naším záměrem pro tuto sérii je:

Vytvořit oázu Jednoty, která bude pomáhat každému z nás při pozvedání se nad kolektivní nevědomí, sdílet Alcazarovo chápání současné planetární situace, vyšlapat cesty z našich omezení ke svobodě, vědomě se každý den sladit s naším nejvyšším potenciálem.

Nahráno v prosinci 2020

Navštivte stránku
Placeholder Image

Supervědomé vnitřní dítě 

Vaše brána do širší reality

Zveme vás, abyste se k nám připojili při tomto 4týdennímu prožitku!  

Setkejte se se svým vnitřním dítětem a zjistěte, jakým způsobem může být vaším průvodcem, léčitelem, tvůrcem a branou k širší realitě. 

Nahráno v listopadu 2020

Navštivte stránku
Placeholder Image

 Cesta Hvězdného semena

Toto je vzácná příležitost plynutí moudrosti Ducha skrze Kryona i Alcazara, při které budeme sdílet nejen hluboké pochopení a perspektivu na Arše lidské existence, ale také energetickou podporu skrze meditace Hvězdné brány, které budou energetizovat každého jednotlivce a kolektivně vyzařovat energie nové, vyšší reality do morfického pole lidstva.

Nahráno v červnu 2020

Navštivte stránku
Powered by Kajabi