Aktivace vaší vnitřní hvězdné brány

 

Dvouhodinový webinář Hvězdné brány

 

“Milovaní, zveme vás, abyste se při tomto webináři zúčastnili velmi krásných – ale intenzivních – meditací, během kterých vám přineseme sérii energetických prožitků. 
Vše, co jsme dělali od minulého setkání ve Slovinsku, bylo přípravou na toto setkání.

Až se fyzicky setkáte ve Slovinsku, učiníme kvantový skok.

Zveme úplně každého z komunity Hvězdné brány, aby se zúčastnil tohoto webináře, abyste začali vnímat potenciál toho, co společně vytváříme.”

 

– Alcazar 
 

Připojte se k Prožitku Hvězdné brány během tohoto webináře zdarma!

 

Nahráno v únoru 2020

 

Při tomto webináři započneme proces energetizování a otevření vaší vnitřní Hvězdné brány.

 

Prací na fyzické úrovni, ale přitom energeticky, započneme tento proces, kdy umožníte, aby začal fungovat váš interdimenzionální vstup. Získáte přístup k dalším dimenzím a říším ve svém vlastním já – se svým vlastním vedením, pod vedením svého Supervědomí.
Práce Hvězdné brány se mění – je načase učinit obrovský skok v tom, co v minulosti jemným způsobem pracovalo na zvýšení vaší vibrace a větším pochopení. Tento skok nyní umožní integrovat změny do vašeho lidství, abyste mohli žít v hojnosti na všech úrovních.

Pozvánka na tento webinář je krokem směrem k této integraci a evoluci, která se bude odehrávat ve vašem Slovinsku.”

- Alcazar

Placeholder Image

Aktivace vaší vnitřní hvězdné brány

Hvězdná brána – tento interdimenzionální vstup – je zde, aby vám fyzicky připomněl, co v sobě máte.
Vaše vnitřní hvězdná brána, na fyzické úrovni, představuje šišinku a hypofýzu ve fyzickém těle. Možná si uvědomujete, že vaše srdce má fyzickou funkci – ale také si uvědomujete jeho vyšší aspekty: pocity, vnímání a propojení, které se odehrává díky centru vašeho srdce. 

Podobným způsobem spolupracují šišinka a hypofýza, aby vytvořily potenciál vaší vnitřní hvězdné brány. Stejně jako byly v minulosti vypnuty vaše pocity, emoce a vaše srdce – na větší úrovni u většiny lidí – byla vypnuta i vaše vnitřní hvězdná brána.

Placeholder Image

Komunita hvězdné brány

Po celém světě je mnoho tisíc lidí, kteří jsou spojeni s Hvězdnou bránou, a ti tvoří komunitu Hvězdné brány, rodinu Hvězdné brány.
Je načase, abyste do toho vnesli více pospolitosti, více vzájemné podpory pro úplně každého z vás.

Je načase, abyste se vzájemně lépe poznali. Je načase, abyste se vzájemně více podporovali. V Centru Hvězdné brány v Mount Shastě, pracujeme na tom, abychom tento proces započali: vyvíjíme několik různých způsobů, které pro vás budou podporou den za dnem, týden za týdnem – s informacemi, channelingy, láskou – abychom vás vzájemně neustále propojovali. Abyste cítili, že jste součástí této komunity.

Placeholder Image

Morfické pole Hvězdné brány

Možná si uvědomujete to, čemu říkáme morfické pole. Je to energie, je součástí kvantového pole, ale je specificky propojením celého lidstva. Je neviditelné, necítíte ho, ale je tu.

Toto morfické pole propojuje úplně každého z vás. Nyní je naším záměrem vytvořit morfické pole komunity Hvězdné brány. Chystáme vás provést energetickým procesem, abychom vás propojili s tímto morfickým polem komunity Hvězdné brány, které společně vytvoříte. Tento proces uzemníte během tohoto webináře, a dokončíte ho ve Slovinsku.

Poslechněte si Alcazarovu pozvánku 

Aktivace vaší vnitřní hvězdné brány

Přihlašte se zde!

 

“A doufáme, že se toto poselství, tato pozvánka, dostane k úplně každému, koho se až dosud dotkla Hvězdná brána.”

- Alcazar

 

Powered by Kajabi